منو
صفحه اصلیدرباره دبستان مهرآیینافتخارات مدرسهافتخارات دبستان مهرآیین سال تحصیلی 96-95

افتخارات دبستان مهرآیین سال تحصیلی 96-95


 

رتبه یک کشوری در آزمون مبتکران

خبر مسرت بخش، همواره دل را شاد و لحظه ها را ماندگار می سازد و اینک خبر شادمانه موفقیت شما نیز مایه مباهات است. اری دستان پرتوان و عزم استوار بار دگر حدیث پر افتخار پیروزی را می سراید و امروز را برای فردایی بهتر سازنده آماده می سازد.

کسب رتبه یک کشوری در آزمون مبتکران پایه های 4 و 5 در سال تحصیلی 96-95 توسط آقایان

1- محمد امین کهندل

2- امیررضا شعبانعلی

3- امیرعلی ذوالفقاری

4- مهراد نیری


 

اسامی ده نفر برتر آزمون8 مبتکران

 

پایه پنجم 

1-  امیر علی ذوالفقاری و  مهراد نیری    2-  سپهر موسوی      3-  ارشیا  صبوری  4-  باراد کدیور 

5-  آرین حیدرپور    6-  پارسا عزیزی  7-  پارسا عباسیان   8-  نیما  بهزادی  9-  آرین حیدرپور  

10 - پارسا انوری  

مدرسه  در این  آزمون  بین 551 واحد آموزشی رتبه  14  را کسب کرده  است  . 

 

 


اسامی ده نفر برتر آزمون8 مبتکران

پایه چهارم 

1 -  پرهام پروین 2-  ایلیا ظفری 3 -  امیر رضا  شعبانعلی  و کیان  نوری  4-  نریمان احمدی  

5-  نیما عمرانیان 6-  رادین خدابنده لو   7-  آیین عابدی 8-  سجاد زارع 9-  سام قاسم زاده 

10-  محمد امین کهندل  

 

مدرسه در این آزمون  بین 509 واحد آموزشی رتبه 10  را کسب کرده است .

 


اسامی ده نفر برتر آزمون6 مبتکران

پایه ششم 

1 - محمد پارسا جعفر نژادی  2 - امیر رضا علیمرادی  3 - هیربد آذرلی  4-  پارسا الهیاری  5-  سینا اصولی نژاد  6-  یزدان واحدی  7-  امیر حسین یوسفی  8 -  پارسا سرخه ای  9-  امیر علی شفیعی  10 -  آرش غلامیان

 

 مدرسه در این آزمون رتبه 13 را در کشور کسب کرده است .

 

 


اسامی ده نفر برتر آزمون 5 مبتکران

پایه ششم 

1 - امیر علی شفیعی  2 -  هیربد آذرلی  3-  محمد پارسا جعفر نژادی 4- سینا اصولی نژاد  5-  پارسا سرخه ای 

6-  پزدان واحدی نوتاش 7-  امیر رضا علیمرادی 8-  بردیا هوشیاری  9-  ناصر شیرینی  10-  سام راد روحانی  

 

 

رتبه مدرسه در این آزمون بین 629 واحد آموزشی   4  می باشد .

 

 

 


اسامی ده نفر برتر آزمون 4 مبتکران 

پایه پنجم :

1- پارسا انوری 2 - مهراد نیّری 3- امیر علی کرمی 4- سپهر موسوی 5- سلیم رسولی 6- باراد  کدیور

 7- محمد مهدی کریمی 8 - امیر علی ذوالفقاری 9- ارشیا صبوری 10- کوروش نجاتی 

 

رتبه دبستان  در بین 623 واحد آموزشی شرکت کننده در آزمون4مبتکران 13 

می باشد.

 

پایه چهارم :

1- امیر رضا شعبانعلی( رتبه اول کشوری و رتبه اول دبستان) 2- محمد امین کهندل 3- سجاد زارع

4- کیان نوری  5 - سیّد ایلیا ظفری  6 - نیما عمرانیان  7- ماهیار نظری  8 - آرمین مؤید جعفری

 9- پارسوآ چرخ چیان  10 - پرهام پروین 

 

 

رتبه دبستان  در بین 568واحد آموزشی شرکت کننده در آزمون4مبتکران 12 

 

می باشد.

 


 

اسامی ده نفر برتر آزمون 3مبتکران 

پایه پنجم :

1- مهراد نیری 2 - امیر علی ذوالفقاری 3- پارسا انوری 4 - آرین حیدرپور  5- سپهر موسوی  6 - کوروش نجاتی 

7 - پارسا عزیزی 8- آرتین فرج اللهی 9 - آرین حیدری  10 - کارن  ناصرزاده 

 

رتبه دبستان  در بین 606 واحد آموزشی شرکت کننده در آزمون 3مبتکران 19 

می باشد 

 

پایه چهارم :

محمد امین کهندل رتبه اول کشوری و  رتبه اول دبستان 

1- محمد امین کهندل  2- سجاد زارع  3- رادین خدابنده لو  4 -  ماهیار نظری 5 -  سام قاسم زاده  6 -  نیما  عمرانیان  7-  پارسا لیوانی 8-  آرمین  مؤید  جعفری 9-  فربد  گروسی  10 - پرهام پروین 

.

 

رتبه دبستان  در بین 548 واحد آموزشی شرکت کننده در آزمون 3مبتکران 6

می باشد .


 

 

 

پژوهش هزینه نیست ،سرمایه است
لوح تقدیر پژوهشگران جوان"طرح ناجی کودکان" ارسال شده از جشنواره پروژه های دانش آموزی تبیان آقایان :
امیر عباس دهقان
امیر رضا خلیلی
آرش غلامیان


کسب رتبه سوم کشوری مسابقات مشاعره توسط آقایان بردیا اصفهانی و نیاسان زین العابدین در پایه سوم


 

همه مامی توانیم یک استعداددرخشان باشیم ,هوش استعدادومیل به پیشرفت درهمه ماوجوددارد,تفاوت ما درمیزان تلاشمان می باشد.
پس بااعتمادبه نفس تلاش کنیدتابه موفقیت برسید.

موفقیت دانش آموزان پرتلاش دبستان راهبرددانش درآزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان قابل تقدیراست.
آقایان:
کیارش تقوایی, علی عبداللهی, ارسلان مقبل, رادین شاه دایی, علی امینیان.


باز هم موفقیتی دیگر از دانش آموزان پرتلاش مهرآیین در سطح منطقه یک


 

دیپلم افتخار سی درصد برتر استانی در هشتمین دوره مسابقه بین المللی ریاضیات کانگورو در ایران 1395 ،توسط فرزندان افتخارآفرین مهرآیین موجب خرسندی و مباهات است.
اسامی به شرح ذیل می باشد:

فربد نوری-پارسا الهیاری-آرشام چابک-سام راد روحانی-محمد پارسا سرخه ای-آروین سله چین-محمد عرشیا شفیعی-امیر علی صنعت گر -رضا صومعه-عرشیا عدالت پژوه-آرش غلامیان-اشکان نجد مظهر -اردشیر منصوری-آرتین پناهی-علی بهبودی


اسامی ده نفر برتر آزمون 1 مبتکران 

پایه چهارم:

1-سجاد زارع  2-محمد امین کهندل   3- پرهام پروین   4- پارسوآ چرخ چیان   5- نریمان احمدی  6- کیان نوری   7- آیین عابدی  8-بردیا اصفهانی  9- سید ایلیا ظفری  10- نیما عمرانیان

 

پایه پنجم:

1- عرشیا حسنی  2- محمد آریا میرزایی  3- کوروش نجاتی  4- آرین نوروز  5-پارسا عزیزی  6- پارسا انوری  7- شایان رضایی  8- نیما بهزادی  9- سید عرشیا کلی  10- آرین حیدرپور


توفیق چشمگیر فرزندان عزیز مهر آیین را در آزمون های هماهنگ پیشرفت تحصیلی و تیزهوشان مرحله اول مبتکران ، به دانش آموزان تلاشگر ، اساتید فرهیخته و اولیا همیشه همراهمان تبریک و شاد باش میگوییم
پایه چهارم : رتبه 15 کشوری از 424 مدرسه شرکت کننده
پایه پنجم : رتبه 2 کشوری از 482 مدرسه شرکت کننده.
پایه ششم : رتبه 3 کشوری از 436 مدرسه شرکت کننده (آزمون تیزهوشان)


10 نفر برتر آزمون 1 مبتکران تیزهوشان (پایه ششم)

1-محمدپارسا جعفرنژادی 2-امیررضا علیمرادی 3-هیربد آذرلی 4-بردیا هوشیاری  5- پارسا سرخه ای  6- امیرحسین یوسفی  7- آرش غلامیان  8- امیرعلی صنعتگر  9- سام راد روحانی 10- عرشیا عدالت پژوه

 


اسامی ده نفر برتز در آزمون 2 مبتکران تیزهوشان پایه ششم به شرح ذیل می باشد :

1- محمد پارسا جعفری نژاد  2- امیرعلی صنعت گر  3- هیربد آذرلی  4- امیررضا علیمرادی  5- پارسا سرخه ای  6- یزدان واحدی  7- سام راد روحانی  8- عرشیا عدالت پژوه  9- کوروش فضلی  10- بردیا هوشیاری

رتبه پایه ششم دبستان در بین 457 واحد آموزشی شرکت کننده در آزمون 2 مبتکران 7

می باشد .


المپیاد ریاضی نوجوانان مرحله اول

 قبولی 90% از شرکت کنندگان پایه ششم در هفتمین دوره المپیاد ریاضی نوجوانان و راهیابی آن ها به مرحله دوم را به اولیای گرامی و همکاران محترم و دانش آموزان پرتلاش تبریک می گوییم.

 


 

مسابقات احکام

 

برگه زرینی دیگراز مهرآوران مهرآیین
با کسب رتبه اول درمسابقات احکام منطقه یک
۱.سید سپهرموسوی رتبه اول پایه پنجم
۲.امیرحسن شاهرضایی رتبه دوم پایه سوم
۳.حسین محبی رتبه دوم پایه چهارم


 

جشنواره فیلم کوتاه

برگی دیگر از افتخارات فرزندان مهرآیین
کسب دو دیپلم افتخاربهترین بازیگر مرد دانش آموز و بهترین فیلم داستانی از نگاه داوران توسط آقای نیاسان زین العابدین دانش آموز عزیز پایه چهارم را در نهمین جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی بینش به ایشان ، اولیا فرهیخته شان و خانواده ی مهرآیین تبریک می گوییم.
به امید توفیقات روزافزون برای همه ی فرزندان برومند سرزمینمان
مدیریت دبستان مهرآیین


 

 

آدرس : بلوار اندرزگو (شرق به غرب) - نرسیده به بلوار کاوه - بعد از خیابان مهر محمدی - کوچه آشتیانی منفرد - پلاک 3

تلفن : 22235622-22215166* This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

پیش ثبت نام

پیش ثبت نام سال تحصیلی 98-97

پیش دبستان و دبستان پسرانه

برنامه غذایی

ورود به سایت



بازگشت به بالا