افتخارات دبستان پسرانه مهرآیین سال 97 -96

منو
صفحه اصلیدرباره دبستان مهرآیینافتخارات مدرسهافتخارات دبستان پسرانه مهرآیین سال 97 -96

افتخارات دبستان پسرانه مهرآیین سال 97 -96

 

 

 

10 نفر برتر آزمون مبتکران  شماره  1 پایه پنجم 

 1 - سید ایلیا ظفری 2-  امیر رضا شعبانعلی  3-  سید مجتبی  عمرانیان  4-  پرهام پروین  4-  سجاد زارع 

5 -  نریمان احمدی     6- رادین خدابنده لو      7-  آرمین مؤید جعفری    8-  کیان نوری     9 -  پارسا لیوانی 

  10 - بردیا اصفهانی  

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 نفر برتر آزمون مبتکران  شماره  1 پایه چهارم 

 1- امیر علی کثیری     2 -  امیر حسین  میر بابایی     3 -  علی اصفهانیان      4-  کوروش شیخ حسینی   

 5 - محمد حسین ناصریان 6 - برنا شیشه برنا     7-  برسام  متقی      8 -  محمد پارسا ملا شریفی     

9-  امیر حسین کلاه چیان    10 - رادین نصیری  

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 نفر برتر آزمون  مبتکران  تیزهوشان  شماره 1  پایه ششم

1 - آرین حیدرپور ( رتبه اول کشوری)   2-  مهراد نیری    3- ارشیا صبوری  4-  سپهر    موسوی   5 -  آرتین  فرج الهی 

6 - مانی مجد   7 - امیر ارشیا میر حکیم    8-  باراد کدیور     9-  کوروش نجاتی    10 - نیما بهزادی  

 رتبه مدرسه  در این آزمون  بین  337  واحد آموزشی رتبه 4  می باشد .

 


فرزندان پایه پنجم مهرآیین

کسب رتبه یک در آزمون مبتکران

توسط دانش آموزان پایه پنجم 

را به این عزیزان،همکاران فرهیخته، و اولیای گرامی تبریک می گوییم.


 10 نفر برتر  پایه چهارم آزمون هماهنگ کشوری مبتکران  شماره  2  مدرسه 

 1- امیر علی کثیری  2 -  رادین نصیری 3-  امیر حسن شاهرضایی 4-  محمد حسین  ناصریان  5-  امیر حسین  میربابایی 

6- امیر حسین  کلاه چیان  7-  کوروش شیخ حسینی 8-  محمد پارسا ملاشریفی 9-  رادین معدلت 10 -  داریان صذیقی 

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

10 نفر برتر آزمون مبتکران  شماره 4 پایه پنجم 

1 - سید مجتبی عمرانیان  2- سجاد زارع       امیر رضا  شعبانعلی  و سید ایلیا ظفری  3-  کیان  نوری  4- آرمین مرادی 

5-  سام قاسم زاده 6-  پرهام پروین و  آیین عابدی 7 - شایان کلباسی  8-  امیر علی حسین زاد و امیر شایان  محمدیان 9-  نریمان  احمدی 

10 - رادمان صالحی  

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 باز هم افتخاری دیگر از دلاوران مهرآیین

((کسب رتبه سوم)) در مسابقات بسکتبال آموزش و پرورش منطقه یک را به مربیان عزیز،دانش آموزان گرامی ، همکاران فرهیخته و اولیای گرامی تبریک می گوییم .


مسابقات مشاعره

کسب رتبه اول مسابقات منطقه ای مشاعره ، توسط آقایان ؛ برسام پیمان و صدرا شاهرخی و رتبه سوم توسط آقای طاها صنعتگر را به خانواده ی بزرگ مهرآیین تبریک میگوییم.

 


 

 


 

10 نفر برتر آزمون شماره 4 مبتکران  پایه پنجم 

1-  سید مجتبی  عمرانیان      2 -  سجاد زارع              3-  کیان  نوری               4-  سید ایلیا ظفری        5-  مهراد موسوی                6-  سام قاسم زاده         7-  آیین  عابدی              8-  بردیا  اصفهانی       9-  پارسا لیوانی                10 -  آرمین  مؤید جعفری  

 

 


 

10 نفر برتر آزمون شماره 4 مبتکران  پایه  چهارم 

1- امیر علی  کثیری                           2-  امیر حسین  میر بابایی                   3-  نوید افخمی                4-  محمد حسین  ناصریان                 5-  امیر حسین  کلاه چیان                    6-  برنا  شیشه  بر         7-  امیر حسین  شاهرضایی               8-  امیر علی دانایی                            9-  رادین  نصیری             10-  هومان رشیدی  

 


 10 نفر برتر آزمون مبتکران  تیزهوشان 3   پایه  ششم

1-  باراد کدیور  2 - مهراد نیری  3-  آرین  حیدر پور  4-  امیر ارشیا  میر حکیم  5-  پارسا  انوری

6-  سپهر موسوی  7-  مانی مجد  8-  ماژان  فرج الهی  9 -  نیما  بهزادی  10-  ارشیا  صبوری 


اسامی 10 نفر از   دانش آموزانی  که  در آزمون  مبتکران  تیزهوشان  3 ، دارای ضریب رشد  مثبت

می باشند .

1-  باراد کدیور  2-  امیر ارشیا  میر حکیم  3-  ماژان  فرج الهی  4-  آرتین فرج الهی     5-  آریان  پور بی آزار 

6-  ارشیا  حسنی  7 - علی قاسمی      8-  محمد  حسینی  نژاد    9-  امیر علی  کوشکی 

  10 -  امیر پارسا  فرزانه  

 


 

اسامی نفرات برتر آزمون مبتکران  مرحله  6  پایه چهارم 

1 -  رادین معدلت   2-  نوید  افخمی    3-  هومان  رشیدی    4-  امیر حسن  شاهرضایی 

5-  امیر علی  کثیری      6-  رادین  نصیری      7-  امیر حسین  کلاهچیان      8-  امیر حسین  میر بابایی 

9 -  محمد حسین  ناصریان        10 -  کورش شیخ  حسینی  و  محمد پارسا ملاشریفی 

 


 

اسامی نفرات برتر آزمون مبتکران  مرحله  6 پایه پنجم 

1-  امیر رضا  شعبانعلی  و  سید مجتبی  عمرانیان   2-  کیان  نوری  3-  سجاد زارع 

4-  سید ایلیا  ظفری  5-  امیر علی  حسین زاد   6-  بردیا  اصفهانی  7- پرهام پروین 

 8-  آیین  عابدی   9-  محمد امین  کهندل   10-  نریمان  احمدی     

 

 


 

اسامی نفرات برتر آزمون مبتکران  تیزهوشان مرحله  5 پایه ششم 

 

1-  پارسا  انوری  2-  مانی  مجد    3-  آرین  حیدرپور   4-  سلیم  رسولی   5-  باراد کدیور  

6-  امیر ارشیا  میر حکیمی   7-  سپهر موسوی   8-  امیر علی  ذوالفقاری   9-  مهراد  نیری  

10 - ارشیا  صبوری  

 در این  آزمون  رتبه  مدرسه  بین  364 واحد آموزشی  در کشور  رتبه  4  می باشد .

 


 



 اسامی  10 نفر برتر آزمون  6  مبتکران  تیزهوشان 

1 -  ارشیا  صبوری ( رتبه   اول  کشوری )  2-  اوستا  عبدالحسین  پور  3-  پارسا عباسیان     4-  آرتین  فرج  الهی   

5-  مهراد  نیری  6 -  پارسا انوری    7-  امیر ارشیا  میر حکیمی  8-  آرین  حیدرپور  

9-  امیرعلی  ذوالفقاری  10 -  مانی مجد  

رتبه  مدرسه  در این  آزمون  بین  387  واحد آموزشی  رتبه  17  می باشد .


 

 

 


 

اسامی نفرات برتر آزمون مبتکران مرحله 8  پایه پنجم  

1 - امیر علی  حسین  زاد              2-  امیررضا  شعبانعلی     3-  پارسوا چرخ چیان            4-  کیان  نوری  

5-  سجاد  زارع              6-  سید ایلیا ظفری          7-  معید  رجبی           8-  سید کجتبی  عمرانیان 

9-  بردیا  اصفهانی             10-  سام قاسم  زاده  


 

 

آدرس : بلوار اندرزگو (شرق به غرب) - نرسیده به بلوار کاوه - بعد از خیابان مهر محمدی - کوچه آشتیانی منفرد - پلاک 3

تلفن : 22235622-22215166* This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

پیش ثبت نام

پیش ثبت نام سال تحصیلی 98-97

پیش دبستان و دبستان پسرانه

برنامه غذایی

ورود به سایت



بازگشت به بالا