منو
صفحه اصلیدرباره دبستان مهرآیینافتخارات مدرسهافتخارات دبستان مهرآیین سال تحصیلی 95-94

افتخارات دبستان مهرآیین سال تحصیلی 95-94

اسامی برگزیدگان آزمون سراسری گاج

*امیر فراز امیری رتبه اول کشوری

*آرین اطهری رتبه اول کشوری

*داریان صدیقی رتبه اول کشوری

*آرش  طارمی رتبه اول کشوری

*امیر حسین کلاه چیان رتبه اول کشوری

* کیارش هاشمیان رتبه اول کشوری

*محمد پارسا ملا شریفی رتبه اول کشوری

 

*صدرا شاهرخی رتبه دوم  مدرسه

* رادین معدلت رتبه دوم مدرسه

*هومان رشیدی رتبه سوم مدرسه

* امیر علی دانایی رتبه چهارم مدرسه

* کیان زهرایی رتبه چهارم مدرسه

* مهدیار تقوی نژاد رتبه  پنجم مدرسه 

* عماد شمسیان رتبه پنجم مدرسه 

 

 

 

 


اسامی برگزیدگان آزمون سراسری مرآت

کسب رتبه اول کشوری آزمون سراسری مرآت توسط  10  نفر از دانش آموزان پایه ی سوم را به معلمین گرامی  ، اولیاء محترم و خانواده ی بزرگ مهرآیین تبریک می گوییم. 

 * رادین خدابنده لو  رتبه اول کشوری 

* امیر علی عباسیان رتبه اول کشوری 

* بردیا اصفهانی رتبه اول کشوری 

*محمد امین کهندل رتبه اول کشوری 

*آیین عابدی رتبه اول کشوری 

* نیاسان زین العابدین رتبه اول کشوری 

* حسین محبی رتبه اول کشوری 

*نریمان احمدی رتبه اول کشوری

*ماهیار نظریرتبه اول کشوری 

*معید رجبی رتبه اول کشوری 

  * ونداد بلاش رتبه دوم  مدرسه 

* فربد گروسی رتبه دوم مدرسه 

* پرهام پروین رتبه سوم مدرسه 

*اوستا روح بخش رتبه سوم مدرسه 

* آرمین مرادی رتبه چهارم مدرسه 

*طاها صنعت گر تبریزی رتبه پنجم مدرسه 

 


قبول شدگان ششمین دوره المپیاد ریاضی نوجوانان ایران( مبتکران - مرحله اول)

ا - رضا اکبری    رتیه اول کشوری 

2 - علی امینیان رتبه دوم  مدرسه

3 - رضا قاسمی رتیه سوم  مدرسه

4- کیارش تقوایی رتبه چهارم مدرسه

5 -  سیّد ارسلان مقبل رتبه پنجم مدرسه

6 - باربد دهمیانی رتبه ششم مدرسه

7 - سیّد ارسام تفرشی رتبه هفتم مدرسه

8 - محمد رضا روضه مقدم  رتبه هشتم مدرسه

9 - رادین شاه دایی رتبه نهم مدرسه

10 - سام محمدی رتبه دهم مدرسه

11 - ایمان صداقت گهر رتبه یازدهم  مدرسه

12 -  بردیا رئیسیان رتبه دوزادهم مدرسه 

13 - علی رضا حسینی رتبه سیزدهم  مدرسه 

14 - آرتین اسکندری رتبه چهاردهم مدرسه

15 - بهراد فرخ فرقانی رتبه پانزدهم مدرسه

16 - آریا زرگر رتبه شانزدهم  مدرسه

17- بردیا عالیان رتبه هفدهم مدرسه

18 - شایان سرخابی رتبه هجدهم مدرسه

19 -  آرین سراج زاده رتبه نوزدهم مدرسه

20- کوروش محمدی رتبه بیست مدرسه 

21 - علی عبدالهی رتبه بیست و یکم درسه 

 

 


کسب رتبه اول کشوری در آزمون 1 سراسری مبتکران

خبر مسرت بخش،همواره دل را شاد و لحظه ها را ماندگار می سازد و اینک خبر شادمانه موفقیت شما عزیزان در کسب رتبه اول کشوری در آزمون سراسری مبتکران مایه مباهات است.


 

اسامی 10نفر برتر در آزمون 2 سراسری مبتکران

و کسب رتبه هشتم مدرسه در کشور 

1- سید ارسلان مقبل

2-باربد عباس نژاد

3-علی امینیان

4-سید ارسام تقرشی

5- کوروش محمدی

6- آرتین اسکندری

7- کیارش تقوایی

8- علی عبدالهی

9- رادین شاه دایی

10- سام دبیری


 

آزمون 1 هماهنگ مرآت

کسب رتبه یک کشوری توسط دانش اموزان فربد گروسی و نیاسان زین العابدین را به معلمین عزیز و اولیاء گرامی تبریک می گوییم.

هم چنین کسب رتبه 2 مدرسه توسط دانش اموزان پرهام پروین - بردیا اصفهانی

کسب رتبه  3 توسط دانش آموزان رادین خدابنده لو - آرمین مرادی

کسب رتبه 4 توسط دانش آموز کیان نوری

و کسب رتبه 5 توسط دانش آموز محمد امین کهندل

را به معلمین گرامی و خانواده بزرگ مهرآیین تبریک می گوییم.


 

آزمون 2 مبتکران

با هم می تــــــــوانیـــــــم

بعضی وقت ها ما خودمان را خیلی اذیت می کنیم تا بهترین نمره ی کلاس را بگیریم. همیشه دلمان می خواهد از بقیه ی هم کلاسی ها جل بزنیم. عیبی هم ندارد اما !!! گاهی این مسابقه برایمان آن قدر مهم می شود که دیگر یادمان می رود می توانیم با دوستانمان همکاری کنیم.بچه های عزیز دبستان 2 موفقیت شما را ارج می نهیم و به تک تک شما می بالیم....

اسامی 10 نفر برتر آزمون 2 مبتکران پایه چهارم

1- فربد نوری

2- آرین حیدرپور

3- سام منیری

4- مسعود جلیلی

5- سلیم رسولی

6- سید سپهر موسوی

7- ارشیا صبوری

8- نوید اسفندیاری

9- ماهان ملکی

10- سپهر مظفری

اسامی 10 نفر برتر آزمون 2 مبتکران پایه پنجم

1- علی بهبودی

2- آرشام چابک

3- شایان شاکری

4- هیربد آذرلی

5- محمدپارسا سرخه ای

6- آرش غلامیان

7- سام راد روحانی

8- امیرحسین یوسفی

9- امیرعلی صنعت گر

10- امیرعلی خاتمی

اسامی 10 نفر برتر آزمون 3 مبتکران پایه ششم

1- کیارش تقوایی

2- سید ارسلان مقبل

3- علی امینیان

4- سام ساجدی

5- سهیل یزدانفر

6- شایان سرخابی

7- رادین شاه دایی

8- علی عبداللهی

9- کوروش محمدی

10- سام دبیری


*مسابقه فوتسال

تیم فوتسال دانش آموزان مدرسه،در دومین دیدار خود در روز چهارشنبه مورخ 94/10/16 ،موفق شد تیم خوب و سخت کوش ((فرهنگیان)) را در ضربات پنالتی شکست بدهد و به دومین پیروزی خویش دست یابد .

این پیروزی ارزشمند با درخشش دروازه بان و تمامی بازیکنان تیم به دست آمد.

منتظر خبرهای بعدی باشید...!!!


 

مسابقات شطرنج

کسب رتبه ی اول مسابقات شطرنج استان قزوین توسط دانش آموز فربد گروسی را به خانواده بزرگ مهرآیین تبریک می گوییم.

 


 

اسامی 10 نفر برتر دانش اموزان پایه پنجم در آزمون 2 مبتکران تیزهوشان

( رتبه کشوری مدرسه در این آزمون رتبه 3 می باشد.)

  1. آقای امیرحسین یوسفی                     رتبه 10 کشوری
  2. آقای محمد پارسا سرخه ای                 رتبه 30 کشوری
  3. آقای سام راد روحانی                          رتبه 63 کشوری
  4. آقای علی  بهبودی                             رتبه 96 کشوری
  5. آقای پارسا الهیاری راد
  6. آقای آرشام چابک
  7. آقای هیربد اذرلی
  8. آقای آرش غلامیان
  9. آقای عرشیا عدالت پژوه
  10. آقای سید امیررضا خلیلی 

 

اسامی 10 نفر برتر دانش آموزان پایه ششم در آزمون 3 مبتکران تیزهوشان

(رتبه مدرسه در این آزمون رتبه 7 می باشد .)

  1.  آقای سید ارسام فرازان تفرش                  ( رتبه 21 کشوری)
  2. سید ارسلان مقبل                                 (رتبه 23 کشوری )
  3. آقای رضا اکبری
  4. آقای کیارش تقوایی
  5. آقای رادین شاه دایی
  6. آقای شایان سرخابی
  7. آقای رایان صانعی
  8. آقای باربد دهمیانی
  9. آقای بردیا عالیان
  10. آقای علی عبداللهی

 


 

کسب رتبه برتر مسابقه مشاعره منطقه 1 توسط دانش آموزان عزیز را به خانواده بزرگ مهرآیین تبریک می گوییم.

آقای بردیا اصفهانی                    پایه سوم                 رتبه 1 منطقه

آقای نیاسان زین العابدین            پایه سوم                 رتبه 2 منطقه

آقای طاها صنعت گر تبریزی        پایه سوم                   رتبه 4 منطقه 


خبر مسرت بخش، همواره دل را شاد و لحظه ها را ماندگار می سازد. دانش آموزان ساعی پایه چهارم و پنجم موفقیتتان در آزمون هماهنگ مبتکران و کسب رتبه سوم را به شما تبریک عرض می نماییم.

مدیریت دبستان مهرآیین

پایه چهارم

 1- آقای فربد نوری

2- آقایسید سپهر موسوی

3- آقایسام منیری

4- آقایآرین حیدرپور

5- آقایسید عرشیا گلی

6-آقای ارشیا صبوری

7-آقای پارسا عباسیان

8- آقایامیرعلی کوشکی

9- آقایآرمین امینی

10- آقایآریا جورابی

پایه پنجم

1- نفر اول کشوری آقای هیربد آذرلی

2- آقای علی بهبودی

3- آقای امیرحسین یوسفی

4- آقای شایان شاکری

5- آقایمحمد پارسا سرخه ای

6- آقای آروین سله چین

7- آقای ایلیا عصاره

8- آقای سام راد روحانی

9- آقای امیرعلی صنعت گر

10- آقای آرش غلامیان

 

 


 

 

اسامی 10 نفر برتر دانش آموزان پایه ششم در آزمون 5مبتکران تیزهوشان

1- آقای علی امینیان

2- آقای ارسلان مقبل

3- آقایان شایان سرخابی  و رضا قاسمی

4- آقای ارسام تفرشی

5- آقای دانیال سمیعی

6- آقای مهیار عظیمی

7- آقای باربد عباس نژاد

8- آقای رادین  شاه دایی

9- آقای سهیل یزدان فر

10- آقای کیارش تقوایی


 افتخار آفرینان مهرآیین در مسابقه علمی کشوری

در مسابقه علمی کشور دانش آموزی، که از طرف وزارت آموزش و پرورش در بهمن 94 برگزار گردید،در پایه چهارم آقای سام منیری،در پایه پنجم آقای سام راد روحانی و در پایه ششم آقایان علی امینیان و کیارش تقوایی رتبه برتر در استان را کسب کرده اند.


 

نهمین دوره لیگ علمی بین المللی پیشگامان ایران اسلامی (پایا)

افتخار آفرینان مهرآیین در آزمون لیگ پایا از مرحله مقدماتی به مرحله نیمه نهایی راه یافتند.

دانش آموزان کیارش تقوایی-علی امینیان -ارسلان مقبل-سهیل یزدانفر و رادین شاه دایی در آزمون مقدماتی با کسب رتبه اول در کشور به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

با آرزوی موفقیت برای افتخارآفرینان عزیزمان


اسامی 10 نفر برتر در آزمون مرحله 5 مبتکران پایه پنجم

1- آقای امیرعلی صنعت گر

2- آقای آرش غلامیان

3- آقای آرشام چابک

4- آقای امیرعلی خاتمی

5- آقای اشکان نجد مظهر

6- آقای امیرحسین یوسفی

7- آقای هیربد آذرلی

8- آقای مانی جلالی زاده

9- آقای پارسا الهیاری راد

10- آقای محمد پارسا سرخه ای

رتبه مدرسه در کشور رتبه 3 می باشد.


 اسامی 10 نفر برتر در آزمون مرحله 5 مبتکران پایه چهارم

1- آقای ارشیا صبوری

2- آقای فربد نوری

3- آقای سپهر مظفری

4- آقای سام منیری

5- آقاس سید سپهر موسوی

6- آقای آرین حیدپور

7- آقای مسعود جلیلی

8- آقای آرمین امینی

9- آقای پارسا عباسیان

10- آقای کارن ناصرزاده

 


باز هم موفقیتی دیگر  از ستارگان مهرآیین

"کسب رتبه سوم" مسابقات مشاعره" در سطح استان تهران مناطق 19 گانه توسط دانش آموزان "نیاسان زین العابدین"  و "بردیا اصفهانی" پایه سوم" را به تمامی همکاران فرهیخته ، دبیر محترم مشاعره "جناب آقای کرم زاده" و تمامی اولیای محترم و دانش آموزان گرامی تبریک می گوییم.

 


 بازم مثل همیشه       مهرآیین برنده می شه

قهرمانی تیم بسکتبال دبستان پسرانه مهرآیین

دلاوران تیم بسکتبال مدرسه در فینال مسابقات که در روز چهارشنبه مورخ 95/2/8 برگزار شد، موفق به کسب پیروزی با نتیجه (16-23) بر تیم خوب و سخت کوش ((دبستان طلایه داران)) شدند.در این روز پرشکوه که ((مشاورین مدرسه،دبیران ورزش،دانش آموزان کلاس 6/1 و6/2 )) نیز حضور داشتند،قهرمانان مهرآیین با هدایت و رهبری ((آقای صنعت گر و یحیی زاده)) موفق به کسب قهرمانی شدند.

پیروزیتان مبارک

                                                                                                                                                                                                                                                                                       


آزمون شماره 6 مبتکران تیزهوشان در روز 95/2/11 برای پایه ششم برگزار گردید .

اسامی 10 نفر برتر در این آزمون عبارتند از : 

1 - ارسلان مقبل 

2 - باربد عباس نژاد 

3- سام ساجدی 

4- علی امینیان 

5 - علی عبدالهی 

6 - ارسام تفرشی 

7- کیارش تقوایی 

8 - دانیال سمیعی 

9- رادین شاه دایی

10- آرتین اسکندری 

دبستان مهرآیین بین 636 واحد آموزشی در این آزمون رتبه 22 کشوری را کسب کرده است .


آزمون شماره 4 مبتکران تیزهوشان در روز 95/2/12 برای پایه پنجم برگزار گردید .

اسامی 10 نفر برتر در این آزمون عبارتند از :

1- هیربد آذرلی 

2- آرتین پناهی 

3- امیر حسین یوسفی

4- محمد پارسا سرخه ای 

5- پارسا الهیاری

6- اشکان نجد مظهر 

7- سام راد روحانی 

8- آرش غلامیان 

9- علی بهبودی 

10- شایان شاکری 

دبستان مهرآیین بین 335واحد آموزشی در این آزمون رتبه 2کشوری را کسب کرده است .

 

 


 

 10 نفر اول آزمون مبتکران مرحله 6 پایه چهارم

 

1- ارشیا صبوری

2-فربد نوری

3- سید سپهر موسوی

4- سام منیری

5- پارسا عباسیان

6-کارن ناصرزاده

7- آرین حیدرپور

8- مسعود جلیلی

9- سپهر مظفری

10- سید عرشیا گلی


 

باز هم موفقیتی دیگر از دانش آموزان پرتلاش مهرآیین در منطقه یک

 

 

آدرس : بلوار اندرزگو (شرق به غرب) - نرسیده به بلوار کاوه - بعد از خیابان مهر محمدی - کوچه آشتیانی منفرد - پلاک 3

تلفن : 22235622-22215166* This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

پیش ثبت نام

پیش ثبت نام سال تحصیلی 98-97

پیش دبستان و دبستان پسرانه

برنامه غذایی

ورود به سایت



بازگشت به بالا